گیتی افروز

دوره آنلاین هوش مصنوعی در سلامت

آموزش هوش مصنوعی در حوزه سلامت


صفر تا صد
سطح

4
فصل

22
جلسه

44
ساعت

استاد

مهندس رضا استادی

توسعه دهنده بلاکچین و مشاور تکنولوژی

کاربرد هوش مصنوعی در سلامت

پیاده سازی تکنولوژی هوش مصنوعی برای غلبه بر چالش های حوزه سلامت و پزشکی و بهینه سازی فرآیندها

 

معرفی دوره آنلاین هوش مصنوعی در سلامت

هوش مصنوعی (AI)، صنایع مختلف را در سراسر جهان متحول کرده است و این پتانسیل را دارد که صنعت پزشکی و سلامت را نیز متحول کند. تصور کنید بتوان داده های ملاقات های بیمار، نسخه های درمانی، آزمایشات، فرآیندهای انجام شده و نیز داده های بیرون از شبکه سلامت مانند شبکه های اجتماعی، خریدهای انجام شده با کارت های اعتباری، اطلاعات سرشماری، تاریخچه فعالیت های اینترنتی که اطلاعات ارزشمندی در رابطه با سلامت را در بر دارند، آنالیز کرد. به این ترتیب، شما به اهمیت هوش مصنوعی در مراقبت ها و تشخیص های پزشکی پی میبرید.

 

در دوره آنلاین هوش مصنوعی در سلامت، در مورد کاربردهای فعلی هوش مصنوعی و کاربردهای آن در آینده صحبت میکنیم. این دوره با هدف آموزش پیاده سازی تکنولوژی هوش مصنوعی در محیط کلینیک ها، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و غیره است.مخاطبان این دوره:

  • ارائه دهندگان خدمات پزشکی
  • کارشناسان علوم کامپیوتریچه چیزی یاد میگیرید؟

  • بررسی چالش های ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی و راهکارهای یادگیری ماشین 
  • ارزیابی نحوه تأثیرگذاری هوش مصنوعی بر امنیت و کیفیت مراقبت های پزشکی
  • به کارگیری هوش مصنوعی برای نوآوری و شناخت تکنولوژی های نوظهورتماس و مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آنلاین هوش مصنوعی در سلامت با شماره های زیر تماس بگیرید. 

۰۴۴-۳۳۳۸۸۱۷۵

۰۴۴-۳۳۴۶۵۵۷۵

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲

پرسش های متداول

یکپارچه سازی هوش مصنوعی (AI) در اکوسیستم سلامت، مزیت های فراوانی دارد. برخی از این مزیت ها عبارتند از: اتوماسیون وظایف و آنالیز کلان داده های بیماران جهت خدمات رسانی سریع تر و با هزینه های کمتر در حوزه سلامت و پزشکی. کاربردهای فوق العاده هوش مصنوعی در دوره آنلاین هوش مصنوعی در سلامت به طور مفصل معرفی می شوند.

متخصصان حوزه سلامت که علاقه مند به روش های پیاده سازی هوش مصنوعی با هدف بهبود وضعیت سلامت بیماران و کاهش هزینه های مراقبتی و درمانی هستند. دانشجویان، کارآفرین ها، سرمایه گذاران، کارمندان و سایر افراد فعال در این حوزه، که به ایده های جدید علاقه مند هستند میتوانند از این فرصت ویژه استفاده نمایند.

برای یادگیری هوش مصنوعی نیازی نیست نابغه باشید. هوش مصنوعی یک حوزه شگفت انگیز است و موضوع سلامت یکی از شاخه های فرعی آن است. اگر به تکنولوژی های نوآورانه در زمینه سلامت و پزشکی علاقه مند هستید، سرمایه گذاری برای کسب دانش در زمینه AI ارزشش را دارد. یادگیری هوش مصنوعی در ابتدا ممکن است دشوار به نظر برسد، اما هرچه بیشتر پیش بروید یادگیری آن برایتان جالب تر می‌شود.

سرفصل ها

مبلغ سرمایه گذاری در دوره

9800000 تومان

دانلود نرم افزار موبایل آموزشگاه گیتی افروز

با دانلود و نصب این اپلیکیشن میتوانید از تمامی خدمات آموزش مجازی ما در گوشی هوشمند خود بهره مند شوید.

دانلود اپ اندروید