گیتی افروز

آموزش هوش مصنوعی در رباتیک

دوره هوش مصنوعی در رباتیک


صفر تا صد
سطح

6
فصل

0
جلسه

0
ساعت

استاد

مهندس رضا استادی

توسعه دهنده بلاکچین و مشاور تکنولوژی

معرفی دوره هوش مصنوعی در رباتیک


هوش مصنوعی (AI) و رباتیک ترکیبی قدرتمند برای خودکارسازی وظایف در داخل و خارج از محیط کارخانه‌ها هستند. در سال‌های اخیر، هوش مصنوعی به طور فزاینده‌ای در راه‌حل‌های رباتیک رایج شده است و قابلیت‌های انعطاف‌پذیری و یادگیری را در برنامه‌های کاربردی ممکن می‌سازد.

در دوره‌‌ی آموزش هوش مصنوعی در رباتیک با نحوه‌ی برنامه‌ریزی تمام سیستم‌های اصلی یک ماشین رباتیک آشنا خواهید شد. همچنین، در این دوره‌ی آموزشی روش‌های اساسی هوش مصنوعی از جمله استنتاج احتمالی، برنامه‌ریزی و جستجو، بومی‌سازی ، ردیابی و کنترل را خواهید آموخت.


پیش‌نیاز دوره:


موفقیت در دوره‌ی هوش مصنوعی در رباتیک تا حدودی مستلزم تجربه برنامه نویسی (زبان پایتون) و تسلط بر ریاضی (احتمالات و جبر خطی) است. با وجود این، دوره به نحوی آماده شده است که یادگیری مفاهیم مورد نیاز در طول دوره را امکان پذیر می‌کند.

 

مزایای دوره:


  • فیلم‌های آموزشی
  • ارائه‌ی تمرین برای یادگیری هرچه بهتر
  • مدرسان متخصصمشاوره و ثبت نام

۰۹۱۴۶۰۰۳۰۰۲

۰۴۴۳۳۳۸۸۱۷۵

پرسش های متداول

هوش مصنوعی به روبات‌ها دید رایانه‌ای می‌دهد تا بر اساس آن، حرکت کنند، حس کنند و واکنش خود را محاسبه کنند. روبات ها از طریق یادگیری ماشینی نحوه‌ی انجام وظایف خود را از انسان یاد می گیرند.

بله، برنامه نویسی برای درک و توسعه راه‌حل‌ها با استفاده از هوش مصنوعی مورد نیاز است. 5 زبان برتری که به کار در زمینه هوش مصنوعی کمک می کنند عبارتند از: Python، LISP، Prolog، C++ و Java.

آموزش در رشته علوم و مهندسی کامپیوتر، داشتن تجربه در طراحی انبار داده، داده کاوی، پرس و جوهای SQL و خدمات یکپارچه سازی SQL Server پیش نیازهای این رشته هستند.

سرفصل ها

دانلود نرم افزار موبایل آموزشگاه گیتی افروز

با دانلود و نصب این اپلیکیشن میتوانید از تمامی خدمات آموزش مجازی ما در گوشی هوشمند خود بهره مند شوید.

دانلود اپ اندروید