فنی و حرفه ای گیتی افروز

دوره آموزش تولید محتوای سایت

دوره جامع آموزش تولید محتوای سئو شده برای وب سایتها و شبکه های اجتماعی


صفر تا صد
سطح

3
فصل

8
جلسه

04:59
ساعت

استاد

المیرا رحیمی

نویسنده، مترجم، کارشناس تولید محتوا

دوره دوره آموزشی تولید محتوا و کپی رایتینگ ما، یک دوره صفر تا صد است که به شما کمک می‌کند تا با ساختارهای جدید متن و سئو آشنا شوید و توانایی تولید محتوای با کیفیت و متناسب با نیازهای خود را پیدا کنید. این دوره، بدون نیاز به هیچ پیشنیازی، برای همه علاقمندان به یادگیری تولید محتوا مناسب است. 

در این دوره یدر اولین گام الگوریتم های گوگل را می آموزید، سپس استراتژی کامل محتوا و بارگذاری محتوا را به صورت کامل یادخواهید گرفت. این دوره شامل یک جلسه ویژه برای آموزش نحوه استفاده از برنامه های هوش مصنوعی برای تولید محتوا است. با این جلسه هوش مصنوعی را در اختیار خوب در می آورید و بهترین متن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن تولید میکنید. 

مخاطبان دوره

تمامی افرادی که میخواهند شغلی پرمخاطب و پر سود در بازارکار به دست آورند مخاطبان این دوره هستند. برای شرکت در این دوره علاقمندی شما به نویسندگی، ترجمه و انگیزه برای تمرین کافی است. 

 

پیشنیاز این دوره

این دوره پیشنیاز خاصی ندارد. آشنایی افراد با زبان های خارجی مانند انگلیسی امتیاز ویژه داشته و موفقیت شما را دوچندان میکند.

پرسش های متداول

دوره حاضر به صورت آنلاین بوده و تمامی علاقمندان از سراسر کشور میتوانند در آن شرکت کنند. در تمامی جلسات شما به صورت زنده به استاد دوره دسترسی خواهید داشت.

بله تمامی جلسات دوره ضبط شده و در پنل کاربری شما قرار میگیرد. دسترسی به این ودئو ها مادالمعر خواهد بود. 

بله، در پایان این دوره مدرک معتبر دریافت خواهید کرد. 

سرفصل ها

پلن عادی

980000 تومان

دانلود نرم افزار موبایل آموزشگاه فنی و حرفه ای گیتی افروز

با دانلود و نصب این اپلیکیشن میتوانید از تمامی خدمات آموزش مجازی ما در گوشی هوشمند خود بهره مند شوید.

دانلود اپ اندروید